Partnerystė su UAB „Rizikos valdymo sprendimai“: „skirti maksimalias pastangas galimų rizikų prevencijai

Mano namai – mano tvirtovė: taip norėtume jaustis savo namuose, tačiau dauguma bendrijų kenčia nuo vandalizmo ir patiria nuostolių dėl vagysčių iš butų ar bendrojo naudojimo patalpų, sugadintų telefonspynių, pašto dėžučių, liftų, ištepliotų namo sienų, suniokotų gyvatvorių, apgadintų automobilių ir pan. Daugelio šalių nusikalstamumo statistika rodo, kad vagystė įvykdoma kas dvi minutes, o bent kartą gyvenime buvo apvogti septyni iš dešimties gyventojų. Lietuva šiuo atveju nėra išimtis: metai iš metų bendroje nusikalstamų veikų statistikoje vagystės sudaro didžiausiąją dalį – 38%. Nepaisant policijos pareigūnų veiksmų, tik 26% (šiek tiek daugiau, nei kas ketvirta) įvykdytų vagysčių buvo ištirta. Skaityti toliau

Jaunieji teisininkai skuba į pagalbą

Jaunieji teisininkai skuba į pagalbą! Teisinės žinios itin praverčia ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir plėtojant Saugią kaimynystę. Jei tau daugiau nei 45-eri, gyveni arba dirbi Vilniuje ir turi noro bei laiko – junkis prie Petro Leono akademijos klausytojų. Projekto trukmė – 10 mėnesių, visi renginiai – nemokami. Registracija vyksta iki rugsėjo 21 dienos, o daugiau informacijos gausite telefonu +370 684 52080.

 

Saugios kaimynystės renginys Alytuje

Gegužės 15 d. aplankėme Alytų. Nors ir nedidelė, tačiau tai viena iš daugiausiai Saugios kaimynystės grupių tūkstančiui gyventojų turinčių apskričių. Diskutavome saugios aplinkos kūrimo klausimais, aiškinomės savivaldos galimybes ir pačių gyventojų bei bendruomenių poreikius. Gavome ir gerosios praktikos pavyzdžių, kai bendromis policijos ir gyventojų pastangomis iš daugiabučio laiptinės buvo išprašyti asocialūs asmenys ir išspręsta nuolat triukšmavusių nuomininkų problema. Tikimės, jog aktyviausi dalyviai jungsis ir prie mūsų asociacijos bei kaups ir dalinsis gerąja praktika, kuri taip praverčia kitiems, dar tik pradedantiems diskutuoti apie saugią kaimynystę.

Saugios kaimynystės grupių asociacija's photo.
Saugios kaimynystės grupių asociacija's photo.
Saugios kaimynystės grupių asociacija's photo.
Saugios kaimynystės grupių asociacija's photo.