Saugios kaimynystės susitikimas Tauragėje

„Saugios kaimynystės“ susitikimas 2014.12.10
Saugios kaimynystes susitikimas

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono komisariato pareigūnai organizavo susitikimą „Saugios kaimynystės“ kūrimo, plėtojimo klausimais.

Susitikimas vyko šių metų gruodžio 9-ąją dieną. Renginyje dalyvavo seniūnai, seniūnaičiai, policijos rėmėjai, apylinkės inspektoriai, nepilnamečių reikalų specialistai.Susitikimo metu pranešimą skaitė „Saugios kaimynystės“ grupių asociacijos prezidentė Laura Mažintė bei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Gintaras Mažintas. Renginio metu Laura Mažintė ir Gintaras Mažintas pasakojo kaip „Saugios kaimynystės“ projektas plėtojamas tokiose šalyse kaip JAV, Estija, Australija bei Didžioji Britanija, pasidalino vaizdine medžiaga. Taip pat kalbėjo apie Lietuvoje įsteigtas „Saugias kaimynystes“, aptarė šių kaimynysčių privalumus bei trūkumus, išsakė pasiūlymus kokiais būdais gerinti šią programą bei supažindino su gerąja praktika, kuomet „Saugios kaimynystės“ dėka buvo išaiškintos vagystės ir kitokie nusikaltimai.
Saugią aplinką kuriantys ir palaikantys gyventojai buvo informuoti apie galimas nusikalstamas veikas, susijusias su euro įvedimu bei paraginti informuoti policiją apie pastebėtus įtartinus asmenis ar daromus pažeidimus. Gyventojai nepamiršo padėkoti pareigūnams už suteiktą saugumo jausmą jų kaimynystėse. Policijos pareigūnai bei svečiai Laura Mažintė bei Gintaras Mažintas atsakė į susitikimo dalyvių pateiktus klausimus, dalijo patarimus, kaip elgtis vienoje ar kitoje konkrečioje situacijoje bei pasidžiaugė aktyviai su policija bendradarbiaujančia vietos gyventojų bendruomene.

   Atgal
Print Friendly

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>