Partnerystė su UAB „Rizikos valdymo sprendimai“: „skirti maksimalias pastangas galimų rizikų prevencijai

Mano namai – mano tvirtovė: taip norėtume jaustis savo namuose, tačiau dauguma bendrijų kenčia nuo vandalizmo ir patiria nuostolių dėl vagysčių iš butų ar bendrojo naudojimo patalpų, sugadintų telefonspynių, pašto dėžučių, liftų, ištepliotų namo sienų, suniokotų gyvatvorių, apgadintų automobilių ir pan. Daugelio šalių nusikalstamumo statistika rodo, kad vagystė įvykdoma kas dvi minutes, o bent kartą gyvenime buvo apvogti septyni iš dešimties gyventojų. Lietuva šiuo atveju nėra išimtis: metai iš metų bendroje nusikalstamų veikų statistikoje vagystės sudaro didžiausiąją dalį – 38%. Nepaisant policijos pareigūnų veiksmų, tik 26% (šiek tiek daugiau, nei kas ketvirta) įvykdytų vagysčių buvo ištirta. Ši liūdna statistika rodo, kad esamų pareigūnų pajėgų nepakanka, o norėdami apsaugoti savo turtą, savimi turime rūpintis ir mes patys. Viena iš aktyvios savisaugos formų – „Saugios kaimynystės“ programa, kuri vargu ar įmanoma be techninių sprendimų, padedančių kurti saugesnę aplinką. Neretai ir patys aktyvūs gyventojai rūpintis savo saugumu pradeda nuo diskusijos apie vaizdo kamerų įrengimą, todėl „Saugios kaimynystės“ grupių asociacija dar birželio mėnesį pasirašė bendradarbiavimo sutartį su vaizdo stebėjimo paslaugas teikiančia socialiai atsakinga bendrove, kuri ne tik specializuojasi vaizdo stebėjimo bei kamerų įrengimo srityje, tačiau ir aktyviai rūpinasi socialiai pažeidžiamiausių asmenų integracija į darbo rinką ir visuomenę.

Įmonė UAB „Rizikos valdymo sprendimai“ atsižvelgdama į daugiabučių namų bendrijų ar aktyviai saugia aplinką besirūpinančių gyventojų poreikį pasiūlo modernius vaizdo stebėjimo sprendimus, suteikiančius galimybę ne tik įrengti vaizdo stebėjimo sistemas bet ir realiu laiku stebėti pageidaujamas teritorijas ar patalpas ir į įvykius reaguoti nedelsiant, o ne „post factum“.

UAB „Rizikos valdymo sprendimai“ bendradarbiaudami su „Saugios kaimynystės“ grupių asociacija siekia sukurti idealų prevencijos modelį, kuomet maksimalios pastangos būtų skiriamos galimų rizikų prevencijai, o savo saugia aplinka besirūpinantys gyventojai bei „Saugios kaimynystės“ grupių nariai gautų reikalingas konsultacijas ne tik programos plėtojimo, tačiau ir techninių priemonių įrengimo klausimais.

Bendradarbiaujant su UAB „Rizikos valdymo sprendimai“ planuojame rengti informacinius pranešimus gyventojams apie vaizdo kamerų įrengimą, vaizdo stebėjimo paslaugas, kartu dalyvauti gyventojų organizuojamuose renginiuose bei kompetentingai konsultuoti gyventojus saugios aplinkos kūrimo klausimais. Be kitų bendradarbiavimo veiklų, pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas numato, jog „Saugios kaimynystėsgrupėms bei asociacijos nariams bus suteikta papildoma 10 proc. nuolaida UAB „Rizikos valdymo sprendimai“ teikiamoms paslaugoms.

 

Daugiau info apie UAB „Rizikos valdymo sprendimai“ bei įmonės teikiamas paslaugas: www.rizikosvaldymosprendimai.lt

Print Friendly

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>