5 pagrindiniai žingsniai prieš įsirengiant vaizdo stebėjimo kameras

Sparčiai vystantis duomenų perdavimo technologijoms, patikimam duomenų perdavimo tinklui padengiant vis didesnę geografinę teritoriją, atsirado techninės galimybės perduoti ir vaizdo stebėjimo duomenis, kas iki šiol buvo sunkiai įmanoma. Kad investicijos į vaizdo stebėjimo sistemas duotų maksimalią naudą, nebepakanka tik kaupti stebėjimo duomenis, reikia sugebėti juos apdoroti ir tai padaryti realiu laiku. Tik taip galima sukurti idealų prevencijos modelį, kuomet maksimalios pastangos būtų skiriamos galimų rizikų prevencijai, o ne jų sukeltiems padariniams spręsti. 

Bet iš pradžių visko po truputi. Vaizdo stebėjimo sprendimai prasideda nuo kamerų įdiegimo, todėl žemiau pateikiame 5 pagrindinius žingsnius, nuo kurių reikia pradėti norint įsirengti vaizdo stebėjimo kameras:
1. Turite atsakyti į šiuos du klausimus: kokias problemas norite išspręsti įsirengdami kameras (ką norite stebėti)? Ar užtenka į įvykius reaguoti „post factum“, ar reikėtų nuolatinio vaizdo stebėjimo?
2. Kamerų techniniai parametrai.
3. Konsultacija su profesionalais, kurie specializuojasi vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo srityje.
4. Kreipimasis į Asmens duomenų apsaugos inspekciją dėl duomenų valdytojo ir tvarkytojo statuso.
5. Vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas ir/ar nuolatinio vaizdo stebėjimo pradžia.
Apie aukščiau išvardintus punktus detaliau papasakosime kituose straipsniuose

Print Friendly

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>