Kaip paruošti ir įkelti foto į žemėlapį?

1. Pastebėję vietą, situaciją ar nusikaltimą, kurį norėtumėte įtraukti į „Saugios kaimynystės“ žemėlapį nufotografuokite su bet kuria priemone, kuri gali fotografuoti. Šiomis dienomis patogiausia priemonė tam padaryti būtų jūsų mobilusis telefonas, kuris turi fotoaparatą. Taip pat galite fotografuoti su fotoaparatais, planšetiniais kompiuteriais, video kameromis ar kitais įrenginiais.
1DUKK

2. Grįžę namo ar būdami kitoje vietoje, kur turite prieigą prie interneto galite:
2.1. Paredaguoti fotografiją (jei fotografijoje neturėtų būti matomi tam tikri žmonės, kurie nėra susiję su įvykiu, kaip kad pavyzdinėje fotografijoje); Redaguoti galite nemokamoje internetinėje svetainėje: http://www.ribbet.com :
2.1.1. Svetainėje pasirinkite „Edit a Photo“;
2DUKK
2.1.2. Tuomet rinkitės „Upload a photo“ ir įkelkite fotografiją, kurią jūs norite koreguoti;3DUKK

2.1.3. Galite dviem būdais pasirinkti, kaip norite koreguoti foto: galite nukirpti nenorima foto dalį arba galite normas vietas padaryti aiškiai neįžiūrimomis (pikseliuoti); Jei norite pašalinti nereikalingą fotografijos dalį, rinkitės „Crop“, jei norite pikseliuoti tam tikrą vietą, pereikite prie punkto 2.1.5.
4DUKK

2.1.4. Pasirinkę „Crop“ dalį, tempkite už kampų ir sienelių matomą stačiakampį, kol jame matysite tik tą nuotraukos dalį, kurią norite matyti, tuomet spauskite „Apply“; Pereikite prie punkto 2.1.7.
5DUKK

2.1.5. Jei nusprendėte pikseliuoti foto vietas, kurios nėra susiję su įvykiu, rinkitės „Effects“;
6DUKK

Atsiradusiame „Effects“ meniu susiraskite „Pixelate(2.), nusistatykite savo pieštuko dydį „Brush size“ dalyje (3.) ir pažymėkite varnele „Reverse effect“ dalį (4.). Dabar užvedę pelės kursorių ant norimų foto vietų ir jas pažymėję, galite supikseliuoti pasirinktus objektus.
7DUKK

2.1.6. Fotografijoje supikseliuoti žmonės, kurie nėra susiję su įvykiu.
8DUKK

2.1.7. Nepriklausomai, kurį iš dviejų būdų foto koregavimui pasirinkote, dabar turite išsaugoti savo naują, koreguotą fotografiją. Tam renkamės dalį „Save(1.).
9DUKK

2.1.8. Dalyje „Save“ pirmiausia pasirinkite geriausią kokybę (10) pastumdami žymeklį į dešinę pusę (1.). Tuomet spauskite mygtuką „Save Photo“ ir išsisaugokite savo koreguotą fotografiją kompiuteryje.
10DUKK

2.1.9. Galite įkelti foto į „Saugios kaimynystėshttp://safeplaces.eu žemėlapį.

2.2. Jei fotografijų nereikia redaguoti, jūs galite tiesiogiai iš savo mobiliojo įrenginio įkelti foto į „Saugios kaimynystės“ http://safeplaces.eu žemėlapį.
2.3. Jei fotografijų nereikia redaguoti, jas galite įkelti pasinaudodami USB ar kitos rūšies laidu iš savo įrenginio ir persikelti fotografiją į kompiuterį, o iš jo į „Saugios kaimynystės“ http://safeplaces.eu žemėlapį.
3. Norėdami įkelti fotografiją į „Saugios kaimynystės“ žemėlapį, eikite adresu: http://safeplaces.eu arba „Saugios kaimynystės“ portale pasirinkite meniu skiltį „Žemėlapis“.

Print Friendly

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>